targi Plastpol

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

W dniu 25.05.2022 odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. To już kolejna, dwudziesta szósta edycja tej europejskiej imprezy skupiającej w sobie zarówno najciekawsze oferty rynkowe, jak i najnowsze technologie.

W wydarzeniu udział wzięły setki wystawców z całego świata reprezentujących wiele branż. Podczas targów PLASPTOL można było spotkać zarówno producentów maszyn, producentów kompozytów, jak i dystrybutorów.

Targi kieleckie ze względu na swój prestiż są doskonałym miejscem spotkań osób z branży tworzyw sztucznych, ale także branży elastomerów (gumy).

Dla naszej firmy jako producenta między innymi uszczelnień gumowych, jest to idealne miejsce do poszerzania wiedzy o maszynach służących to produkcji tego typu uszczelnień. Wiedzę tę możemy później skutecznie wdrażać w procesy produkcyjne w naszej firmie, pozwala nam ona również oferować Państwu coraz to lepsze rozwiązania w zakresie uszczelnień technicznych, a co za tym idzie wychodzić naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Targom Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASPOL w Kielcach, które odbyły się w dniach 24-27.05.2022 towarzyszyły merytoryczne spotkania, seminaria techniczne i konferencje, w których brali udział eksperci z branży. Stałymi już punktem targów jest konferencja prasowa Stowarzyszenia PlasticsEurope Polska, na której poruszony został temat aktualnej sytuacji branży tworzyw sztucznych zarówno w Europie i na całym świecie.

Na targach nie zabrakło również atrakcji spoza branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Miłą odskocznią od świata przemysłu były spotkania z piłkarzami z klubu Azoty-Puławy, siatkarzami z Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz lekkoatletą Marcinem Lewandowskim. Gwiazdy sportu udzielały odpowiedzi na najbardziej ciekawe i intrygujące pytania dotyczące blasków i cieni ich profesji.

 

 

 

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz pozostałe artykuły

Płyty gumowe Vtion, FKM, FPM, EPDM, NBR,

Gdzie w przemyśle stosuje się płyty gumowe?

Płyty gumowe są wykorzystywane niemal w każdej dziedzinie przemysłu. Takie elementy wytwarza się z różnych surowców, co przekłada się na ich konkretne właściwości. Poszczególne rodzaje wyrobów z gumy mogą być więc używane w różnych warunkach

Czytaj dalej »